Kasım 18, 2018

Vahşet! Önce Boğdu Sonra 6 Parçaya Ayırdı

Bahis Siteleri
adana kadın cinayet

Adana polisi, çöp ayrıştırma tesislerin de bulunan kesik bacağın yalnız yaşayan Songul Erçil’ ait olduğunu tespit etmiştir  Ortaya çıkan detaylar korkunç! Genç kadının tuvalette bir kahvehane çalışanı tarafından önce boğulup sonra kafasına çekiçle vurularak öldürüldüğü, ve daha sonra da bıçak ve çekiçle 6 parçaya ayrılıp çöp kutularına atıldığını iddia ediliyor.

Olay 3 Aralık Cumartesi günü Sarıçam ilçesine bağlı Yeşiltepe Mahallesi’nde meydana gelmişti. İddiaya göre, Adana Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Arıtma ve Ayrıştırma tesisinde görevliler, çuval içerisinde ve üzerinde kot pantolon ve çorap olan kesik kadın bacağı bulunca polise bildirdi. Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Bürosu ekipler bulunan bacağın kesilme şekli, bacağın üzerinde kot pantolonu ve ayağında çorap olması nedeniyle olayın cinayet olduğu ve 1-2 gün önce öldürülmüş olabileceği üzerinde yoğunlaştı.

‘BOYALI UZUN SAÇ CİNAYETİ İTİRAF ETTİRDİ’

Emniyet Müdürlüğünde sorguya alınan zanlı önce sorgusunda kimseyi öldürmediğini ileri sürdü. Polis, zanlının aynı zamanda yaşadığı kahvehanede inceleme başlattı. Yapılan ilk incelemede polis kahvehanede boyalı kadın saçı buldu. Polisin yaptığı detaylı aramada birçok yerde aynı saçtan bulmasıyla cinayetin kahvehanede işlendiği şüphesi arttı. Olay Yeri İnceleme Müdürlüğüne ait ekipler, kahvehanenin tuvaletinde ‘Ultraviyole ışık’la yaptığı aramada yoğun bir şekilde kan lekesine rastladı. Önüne deliller konulan katil zanlısı F.K., suçunu itiraf ederek vahşice cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

‘BIÇAK VE KESERLE 6 PARÇAYA AYIRDIM’

Zanlı F.K.’nın ifadesinde gece yarısı Elçil’in kahvehaneye geldiğini iddia etti. Korkunç bir vahşete imza atan caninin iddiaları şöyle: “Tuvalette uyuşturucu kullanabilir miyim?” dediğini belirterek, “Kahvehanede uyuşturucu kullanıp başıma belaya sokacaksın dedim, ancak ’bir şey olmaz’ diyerek gitmek istemeyince tartıştık. Ben de sinirlenerek kovdum ancak bana hakaret edince sinirlenerek elimle boğdum. Bu sırada yere düştü kahvehaneden aldığım çekiçle kafasına vurarak öldürdüm. Daha sonrada cesedi tuvalete alarak burada yanıma bıçak alıp iki bacağını, kollarını, başını bıçağın üzerine çekiçle vurarak ayırdım. 5 parçayı daha sonra torbalara koyarak ayrı ayrı çöp konteynırlarına attım. Kadını hiç tanımam daha önce hiç görmedim. Cinayetin ortaya çıkmaması için 5 parçaya böldüm”

Yazar Hakkında

Benzer yazılar