Kasım 19, 2018

ŞOK!!! Ünlü Mağaza Öğrenciyi Çıplak Arama Yaptı!

Bahis Siteleri
Watsons
watsons mağaza
İstanbul’da bir AVM’de ruj çalmakla suçlanan lise öğrencisini çıplak bir şekilde arandığı iddialarına ilişkin ünlü mağaza zinciri açıklama geldi.  Açıklamada Konunun hassasiyetini  içerisinde, müşterimiz ve ailesi ile iletişim halindeyiz. Bu süreçte söz konusu iddiaların doğru veya yalan olup olmadığı konusunun en kısa sürede aileyi aydınlatılması için üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getireceğimizi belirtiriz” dedi.

İstanbul Eyüp’teki bir AVM’deki Watsons mağazasında ruj çalmakla suçlanan lisef öğrencisi B.C.’nin, mağaza müdürü ve güvenlik görevlisi tarafından çıplak olarak aradığını iddia edildi.

Watsons Türkiye resmi bir açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi:

26 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Vialand Alışveriş Merkezi mağazamızda yaşanan olayı ve devamında gelişen süreci yaşandığı andan itibaren titizlikle takip etmekteyiz. Yapılan müdahale sırasında müşterinin usule aykırı şekilde üstünün arandığına dair müşteri ve ailesinin şikâyetçi olduğu basına yansımış durumdadır. Söz konusu iddialar ile ilgili olarak üzüntü duymaktayız. İddia edilen usulsüz üst arama işlemiyle ilgili kendi iç soruşturmamızı yürütmekteyiz. Soruşturma dahilinde konuya müdahil olan mağaza personelimiz tedbiren görevden uzaklaştırılmıştır.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar