Seri Katil Fritz Haarman

Bahis Siteleri

1879 yılında Almanya-hannoverda doğdu. cinsel sapkınlıklar ile boğuştu gençliğinde. günümüzde eşcinsel duyguların yanında pedofiliydi aynı zamanda. en büyük zevki küçük kız çocukları gibi giyinmek ve onlar gibi davranmaktı. henüz 17 yaşındayken çocuğa cinsel taciz suçunu işledi. yaşı ve davranışlarından dolayı akıl hastanesine yatırıldı. ancak sadece altı ay orada kaldı. altıncı ay akıl hastanesinden kaçmayı başardı ve İsviçre’ye gitti.

suçtan uzak durmaya çalıştı bir süre. puro fabrikasında çalıştı. bu süreçte heteroseksüel eğilimler gösterdi. kendinden yine yaşça küçük bir kız ile ilişkisi başladı ve onunla nişanlandı. kısa bir süre sonra ayrıldı ve doğduğu şehir olan hannover’a geri döndü. irili ufaklı suçlar nedeniyle bir çok kez hapise girip çıktı. Bu süreçte birinci dünya savaşını da hapiste geçirdi. çıktığında çete-mafya arasında ikili olarak görev yaptı ancak homoseksüel ilişkisi ortaya çıkınca tekrardan hapise atıldı.

Erkek fahişeye delicesine aşık oldu. hans grans‘ın kölesi-kuklası haline geldi. Sapkınlıklarının alt yapısı oldukça sağlamdı ancak buz dağının görünmeyen kısmı yeni başlıyordu. Erkekleri evlerine alıyor, karınlarını doyuruyor ardından hans ve fritz birlikte erkeğin boynundan itibaren canlı canlı yiyerek kafaları kopartıyorlardı. bu sırada fritz cinsel tatmine ulaşıyordu. kurbandan arta kalanları da satıyorlardı.

Şehirde hızla artan kayıp sayısı üzerine soruşturma açan polisler bir kadından gelen ek soruşturma ile yavaş yavaş çözüme yaklaşıyorlardı. kadın fritz haarman‘dan “biftek” satın almış, aldığı bifteğin anormal olduğunu fark etmiş, olay üzerine polise gitmişti. polis derhal fritz’in evini bastı. arta kalanlar bulunmuştu. fritz yakalandı…

1924 yılında fritz haarman suçlu bulundu ve idam cezasına çarptırıldı.  Yazdığı günlük ile yaptıklarını açık açık anlattı. aldığı zevki söylemekten kaçınmadı. Kendi isteği üzerine başı kılıç ile kesildi. beyni kafatasından çıkarıldı ve araştırılmak üzere goettingen üniversitesine gönderildi. ancak beyin yapısında fiziki ve tıbbi manada hiçbir eksiklik  bulunmadı,  Tahmini kurban sayısı 24-27 olarak resmiyete geçmiş olsa da sayının 50-60 olduğu söylenmekte…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar