Kasım 18, 2018

Müziği Son Ses Açtı, Dehşet Saçtı

Bahis Siteleri
yine kadın cinayeti

Recep İnçke, kıskançlık nedeniyle daha önce defalarca şiddet uyguladığı eşi Nisa’yı boşanma davası açtığını duyunca tabancayla öldürdü

Cinayet İstanbul Kağıthane’deki Talatpaşa Mahallesi Nursima Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre olay Salı günü 17.00’de evden yüksek müzik sesi gelmesi üzerine komşular kapıyı çaldı. Ancak kapıyı açan olmadı. Aynı akşam sokakta iki üç el silah sesi duyuldu. Asker uğurlaması zannedilmişti.

Olaydan bir gün sonra da Recep İnçke, Pendik’te ablasına uğradıktan sonra  polis merkezine giderek  Karımı ben  öldürdüm adresi de şurası  diye ifade verdi. İnçke’nin cinayeti itiraf etmesinden sonra polis  tarafından ev kontrol edildi. Yüksek müzik sesinin geldiği evin kapısı komşuların nezaretinde polis tarafından açıldı. Nisa Özlem İnçke‘nin darp edildiği ve kurşunlandığı tespit edildi.

Komşuları “Recep, sürekli eşini darp ederdi. Kadın, defalarca annesinin evine gitti. Cinayet günü Recep, eşini ‘Barışalım’ diyerek çağırdı fakat tekrar darp edip öldürdü” dedi. Kadın darp nedeniyle boşanmak için mahkemeye başvurmuştu ve haftaya ilk duruşma vardı.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar