Kasım 18, 2018

Galaxy S8 Nasıl Gelecek?

Bahis Siteleri
Galaxy S8

Samsung tarafından piyasaya yen suinulacak Galaxy S8 için her gün farklı iddialar gündeme gelmekte ve bu konuda son yapılan paylaşımlar yeni cihaz hakkında farklı detayları gözler önüne serdi.

Samsung yeni yıl ile birlikte Samsung Galaxy S8 modelini de piyasaya sunacak. Samsung’un Galaxy S8 ile birlikte hangi konularda yenilikler yapılacağı merak edilirken bu konuda yapılan sızdırmalar şimdiden bilgi elde edilmesini sağlıyor.

Samsung Galaxy S8 modelinde farklı özelliklerini yer alacağı kesinlik kazansa da Samsung tarafından bugüne kadar herhangi bir açıklamanın yapılmamış olması pek çok soru işaretinin de oluşmasına neden olmakta Yapılan son paylaşımlara göre telefonda 5.7 ve 6.2 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu kullanılacak.

Kulaklık girişi Kaldırılacak!

Ekran boyutları kesin ifade edilse de bu konuda Samsung tarafından net bir açıklama yapılmadığından dolayı net bir açıklama yapmak mümkün değil. Lakin buna karşı yeni telefonda pek çok geliştirilmiş özellik olacak ve ekran boyutları bu bakımdan ikinci planda tutulmaktadır.

Samsung Galaxy 8 de yer alması beklenen en önemli özelliklerden bir  kulaklık girişinin kaldırılması. Apple tarafından 2017 yılı itibariyle telefonlardaki kulaklık girişi kaldırılırken Samsung cephesinden de böyle bir hamlenin gelmesi mümkün Telefonlarda kulaklık girişinin kaldırılması kablosuz kulaklık kullanımını teşvik edecek. Aynı şekilde Samsung Galaxy S8 modeli ile birlikte kablosuz kulaklık seçeneğini kullanıcılara sunabilir. Apple tarafından yapılan yeniliklerin bir benzeri Samsung cephesinde görülebilir. Samsung Galaxy S8 için aynı zamanda ses teknolojisinde de yeniliklerin yapılması beklenmektedir.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar