Kasım 19, 2018

Cin Çıkarma Hastanesi Açıldı. Vatana Hayırlı Olsu

Bahis Siteleri

İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Manevi Şifa Hastanesi ilklere imza attı. Cin hastanesi olarak da bilinen merkezde Kuran okunarak büyü bozuluyor ve cin çıkartılıyor.
Merkezde 10’dan fazla “metafizik uzmanı” giydikleri “beyaz doktor önlükleriyle”; büyü bozma, astral seyahat, manuel terapi, akupunktur, iskelet sistemini düzeltme, hacamat (bardak çekme), sülük tedavisi ve manevi ameliyat gibi birçok alanda hizmet veriyor.

Çalışanları merkezin, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğunu iddia ediyor ve “uzmanlarının” sertifikalı şifacılar olduğunu belirtiyor. Ancak İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Özel Yataklı Şube Müdürlüğü, İlçe Denetleme Merkezi böyle bir yerin olduğundan haberleri olmadığını söylüyor. Merkeze gittiğimizde Sağlık Bakanlığı‘ndan denetime gelen kişilerin 10 dakika önce binadan ayrıldığını öğreniyoruz. Bunun yanı sıra merkez, şahıs adına işletilen ve ruhsal danışma merkezi olarak görüldüğü için, Sağlık Bakanlığı tarafından sadece hacamat ve sülük gibi alternatif tıp yöntemleri konusunda denetlendiğini de öğreniyoruz.

CİN ÇIKARMA 400 LİRA
Müşterilerini sosyal medya üzerinden çeken merkeze gitmek isteyenlere önce telefonla uzaktan bakım yapılıyor sonrasında randevu verilerek merkeze çağrılıyor. Ön bakım ücreti merkeze giderseniz 100 lira, telefonda büyü bakımı yaptırırsanız 200 lira ve sıkıntı varsa seans ücreti 400 lira. Bir seansta yeterli çözüm sağlanmazsa her seans aynı ücret karşılığında tekrarlanıyor. İskelet sisteminizde bir sorun varsa omurga düzeltme 350, hacamat ise 150 lira. Yeni açılan bir yer olduğu için henüz kredi kartı geçmiyor, nakit çalışıyorlar ama havaleyle de ödeme yapabiliyorsunuz.

CİN ÇIKARTILANLARIN ÇIĞLIKLARI YANKILANIYOR
Merkeze gittiğinizde sizi geniş bir bekleme salonu ve bir danışma masası karşılıyor. Hangi rahatsızlık için gittiyseniz danışmadaki kişi sizi “uzman hocanın” (sertifikası olduğu belirtilen kişiler) yanına götürüyor. Beş katlı binada her kat ayrı bir rahatsızlığa ayrılmış ve her “hocanın” kendi özel odası var. Gittiğimizde hafta içi olması dolayısıyla yoğun bir güne denk gelmiştik. İki odada cin çıkarma tedavisi yapılıyordu.
Her iki odadan da ayrı ayrı hasta çığlıkları geliyor, hasta yakınları ise endişeli ve meraklı bir şekilde çığlıkların kesilmesi için dua ediyordu.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar