Kasım 18, 2018

Adana da Kadına yapılan vahşet

Bahis Siteleri
adana cinayet

Adana da Kadına yapılan vahşet öyle bir boyutta oldu ki. Adana’da bir kadını boğup parçalayarak öldüren katil zanlısı ifadesinde kadının uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve kendisine, “PKK size az bile yapıyor. Biz elbet yakın bir zamanda Kürdistan’ı kuracağız” dediğini öne sürdü.

Sucuzade mahallesinde kahvehanede Songül Elçil  isimli genç kadını önce boğup, sonra da kafasına çekiçle vurarak öldürdükten sonra 6 parçaya ayırıp 3 ayrı çöp konteynırına atan katil zanlısı Fatih K. ifadesi ortaya çıktı.

Cansu Kaya Bir arkadaşıyla 3 Aralık gece saat 01.30 sıralarında kahvehanede otururken adını bilmediği genç kadının yanlarına geldiğini belirten K. “Açım bana yemek verin, üşüyorum burada biraz oturabilir miyim” dediğini söyledi. K. “Ben de acıyarak içeri aldım daha sonra da börek sipariş ettim. Bu arada kadının gözü mordu onun için de kahvehanede bulunan merhemi getirip gözüne sürdüm. Bir süre sonra börek geldi kadın da böreği yedi. Bu arada arkadaşım kahvehaneden ayrıldı. Ben kadınla yalnız kaldım” dedi. Fatih K., yalnız kalınca genç kadının cebinden uyuşturucu çıkartıp içmek istediğini anlatarak, “Kadın uyuşturucu çıkartınca ben de yemek yiyecek paran yok bizden yemek istiyorsun, neden uyuşturucu içiyorsun dedim. O da ‘bağımlıyım yapacak bir şey yok dayanamıyorum’ dedi. Ben kızmaya devam ettim ancak o uyuşturucuyu içip kendinden geçti. Bir süre sonra da kendine geldi” diye konuştu.

6 PARÇAYA AYIRDIM, 3 AYRI ÇÖPE ATTIM

Fatih K., genç kadın kendine geldikten sonra PKK ile ilgili konuşmaya başladığını ifade ederek, şöyle devam etti:  ‘Türkiye’de kadınlar için güvenli hiçbir yer kalmadı’ “Uyuşturucu içip kendinden geçtiği için kadını kendi kaldığım yere götürmüştüm. Burada kalktıktan sonra bana ‘ben 2-3 yıl dağda kaldım, Biz eninde sonunda Kürdistan’ı kuracağız’ dedi. Ben de bu sözlere çok sinirlendim ve öfkelendim. Kendisine karşı çıkınca aramızda kavga çıktı. Kavgada kendimi kaybedip elimle boğdum. Artık titremeye başladığında bırakıp çekiçle kafasını vurarak öldürdüm. Daha sonra da saçlarından tutarak kadını tuvalete götürdüm. Tuvalette bıçak ve çekiçle önce kafasını gövdesinden ayırdım. Sonra kollarını, daha sonra da bacaklarını gövdesinden ayırdım. Kadını 6 parçaya ayırdıktan sonra kollarını ve kafasını bir çuvala, gövdesini bir çuvala, bacaklarını da bir çuvala koyup 3 ayrı çöpe attım.

TUVALETİ YIKAYIP UYUDUM

Malatya‘da kadın cinayeti Fatih K., kadının parçalarını çöpe attıktan sonra tuvaleti çamaşır suyu ile yıkayıp kan lekelerini yok ettiğini belirterek, “Daha sonra uyudum. Sabah saat 08.30 gibi kalkıp çöpe baktığımda parçaların orada durduğunu gördüm. Sürekli çöpe baktım. Saat 11.30 gibi çöpçüler gelip torbadaki parçaları alıp götürdü. Ben de çöp gittikten sonra Uşak’a gittim. Daha sonra kahvehane sahibi beni telefonla arayarak bana ihtiyacı olduğunu söyledi ben de geri Adanaya döndüm. Geldiğim gün polis kahvehaneye gelip beni gözaltına aldı. Bir öfkeye kapılıp kadını öldürdüm pişmanım” dedi. Zanlının polise ifade verirken çok soğukkanlı olduğu, “Bunda bir şey yok, kadını öldürdükten sonra uyudum” dediği öğrenildi. Zanlı ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar