Kasım 15, 2018

2017 Yılında Çıkması Beklenen 9 Telefon

Bahis Siteleri

2017 yılında çıkması beklenen en iyi 9 telefon!

2016 yılının bitimine kısa bir zaman  kala şirketler şimdiden 2017 yılına yönelik yeni hedeflerini ve teknolojileri ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. 2017 yılı ile birlikte birçok telefon markası yeni modellerine piyasaya sürecek. İşte 2017 yılında piyasaya sürülmesi beklenen en iyi 9 telefon

2016 yılının bitimine kısa bir süre kala şirketler şimdiden 2017 yılına yönelik yeni teknoloji hedeflerini ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyor. 2017 yılı ile birlikte birçok telefon markası yeni modellerine piyasaya sürecek. İşte 2017 yılında piyasaya sürülmesi beklenen en iyi 9 telefon

 

iphone 8

Apple şirketi her sene yeni bir modelini sunduğu İphone marka telefonunu  Apple şirketi 10. yılını kutlayacak olması nedeniyle 2017 yılında İphone 8’i yeni teknolojiler ve tasarımsal anlamda farklılıklar yapmaya planladığı öne sürülüyor İphone 8’de OLED ekrana geçiş yapılacağı ve A10 işlemecinin yerine güçlendirilmiş A11 çipini kullanacağı gelen bilgiler arasında.

2-Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Akıllı telefon pazarında  Güney Kore’li telefon üreticisi Samsung’unda bir atak yapıp Samsung Galaxy S8‘i piyasaya sürmesi bekleniyor. Samsung cephesinden ise gelen iddialar arasında Samsung Galaxy S8 modelinde kavisli ekran kullanılacağı ve telefonun arkasında mini bir projeksiyon cihazına yer verileceği gelen bilgiler arasında…

3- Galaxy X

Samsung Galaxy X

Samsung firması Galaxy Note 7‘de yaşadığı başarısızlığı 2017 yılında çıkarmayı planladığı yeni model Galaxy X’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung aldığı katlanabilir telefon patentini alması ile 2017 yılında yeni telefnunda bu özelliği kullanması bekleniyor.

4- LG G6

LG G6 Akıllı Telefon

 

LG’ den 2017’ de çıkması beklenen telefonu G6 için kamera konusunda yine iddalı ve  zirveyi kimseye kaptırmayacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra kavisli bir  telefon yapmasıyla çok dikkat çekmişti.  LG G6 için kavis konusunda bizleri oldukça şaşırtacak yenilikler bekleniyor. Ayrıca G6 modelinde modüler yapıdan vazgeçiyor. Teknik özelliklerinde ise Snapdragon 830 işlemci, 4 KOLED ekran, 4 GB Ram ve USB C-Type giriş portunun yer alacağı düşünülüyor. 2017 yılında da satışa sunulmasıyla gündemden uzun süre düşmeyecek bir telefon piyasaya sürmesi bekleniyor.

5- LG G Flex 3

LG G Flex 3

2017 yılının ilk telefonu olmaya aday. Alınan bilgiye  göre 2017 yılının ocak ayın başında duyurulması ve satışa çıkması yapılan planlar arasında. Büküle bilme özelliğiyle bizleri çok daha şaşırtacak olan LG G Flex 3 için geri sayım bugünden başladı diyebiliriz.

6.Xiaomi MI7

Xiaomia MI7 ismiyle 2017 çıkması beklenen telefon üst düzey özelliklere sahip ve uygun fiyatlara sahip olacak. Üretici aksiyon kamerasıyla, bu sektörün lideri Go Pro’ ya kafa tutmuştu. Akıllı telefonu ile de Samsung ve Apple’  rakip olabilecek mi merak konusu. Uygun fiyatı ve malzeme kalitesinin iyi olması gibi sebeplerden bir çok kullanıcının yönelmesi bekleniyor.

7.Sony Xperia X2

Sony Xperia X2

Sony . Yine karşımıza çok farklı sürpriz özellikleri olan Sony Xperia X2 ve 3900 mAh pil kullanılacağını duyduğumuz Sony Xperia X2 modelinin diğer özellikleri hakkında çok fazla söylentiler var.

8 HTC 11

HTC 11

One serisiyle  büyük bir başarı sağlayan HTC, akıllı telefon piyasanın en başından beri sürekli sallantılı gidiyor. İnsanların daha çok yöneldiği Apple ve Samsung markalarından HTC’ ye yönelim bir türlü istenilen düzeyde olmadığını söyleyebiliriz HTC’ nin piyasaya sunduğu telefonlara bakıldığında aslında bir eksik gözükmüyor. 2017 yılı için pek bir bilgi olmasa da HTC 11 hakkında bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Yeni model ile ilgili en dikkat çeken ayrıntı telefonun kavisli bir ekranla  geliyor.

9.Casper

casper 2017

Casper akıllı telefon piyasasında ki büyüyen potansiyeli 2017 yılında daha da büyüyecek gibi duruyor. Casper Genel Müdürü’ nün yaptığı son açıklamaya göre şirketin 2017 yılında ki hedefinin 800 milyon dolar ciro hedeflediklerini ve bu cironun 300 milyon dolarını akıllı telefondan beklediklerini belirtti. Bu yönden bakıldığında yine üstün özelliklere sahip cihazlara ve  rakiplerine meydan okuyacağına gözüküyor.

 

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar